Tablet Tuzu Nedir

Su yumuşatıcınız için ihtiyacınız olacak tek hizmet tuz eklemektir. Bu anlamda tablet tuzu yardımcı olur. Tuzunuzu ne kadar değiştirdiğiniz su kullanımınıza bağlıdır. Kişi başına ayda yaklaşık bir blok tuz almanız önerilir. Ünitenin kapağını çıkarın ve her hafta tuz kullanımını kontrol edin. Su yumuşatma için hemen Kartuz ile iletişime geçin ve siparişinizi verin.Tablet tuzu kullanımı ile ilgili yazımızda da bahsettiğimiz gibi en önemli uygulamalardan biri su arıtmada kullanılmasıdır. Her ülkedeki su kaynakları, bu suyun kullanılmasını gerektiren ekipman bileşenlerinin ve ürünlerin ömrü için çok zararlı olan yüksek miktarda kalsiyum ve magnezyum içerir.Bunu önlemek için piyasada onu hammadde olarak kullanan birçok su arıtma sistemi bulunmaktadır. Bu kullanım, daha yumuşak su sağlamamıza yardımcı olan reçinelerin etkinliğini korumak için gereklidir.Bu su, çamaşırları daha temiz ve pürüzsüz tutar, saçı daha yumuşak ve daha kolay tarar, sabun kullanım maliyetini düşürür, tıkalı borularda mineral kalıntılarının birikmesini önler ve pişirme veya buharlama için suyun tadını iyileştirir. çayı kısaltmak, pişirme süresini kısaltmak, insan fizyolojik sistemlerinde uzun süreli sağlık sorunlarından kaçınmak ve damıtılmış su yerine ütü sistemlerinde kullanmak.

Tablet Tuzu Fiyatları

Ek olarak, satışa sunulan çoğu bulaşık makinesi, performanslarını artırmak için Tuz Temizleyici kullanılmasını önerir. Kesinlikle kullanım suyu kalitesini artırır.Su arıtma sistemlerinin kalitesi, işletmelerin verimliliğini korumak için endüstriler için önemlidir. Birçok işletme bunu çamaşırları (örneğin çamaşırhane) veya mutfak ekipmanlarını temizlemek ve borularda biriken pisliklerin birikmesini önlemek için kullanır (bu, endüstriyel tesislerde yüksek bakım maliyetleri ile birlikte hafif bir verimlilik kaybı anlamına gelir); Tuz yumuşatma ekipmanıyla su arıtımı artık vazgeçilmez kabul edilmektedir.Su yumuşatma sistemlerinde kullanılan tiplere gelince, aralarındaki su akışını ve dolayısıyla geometriye bağlı olarak nihai sistem performansını artıracak iri veya taneli tuz ve tuz granülleri gibi çeşitli arıtma tuzları vardır. Tortu borularını tıkayabilecek yüksek çözünmez partiküllü tuzların kullanımından kaçınmak çok önemlidir. 

Tablet tuz fiyatları her an değişir ve güncel fiyatlar için bizi aramayı unutmayın. Örneğin özel evlerde, otellerde ve restoranlarda, hastanelerde, temizlik tesislerinde, çamaşırhanelerde vb. tuzlu suyu yumuşatmak için kullanılan tuz tabletleri. Gibi su yumuşatma ünitelerinde uygulama için özel olarak formüle edilmiştir. Yüksek saflıkta vakum tuzu içerirler ve kolayca çözünür ve kalıntıdırlar. Su içermez, yenilenmesine yardımcı olur, kalsiyum birikimini önler ve iyon değiştirme ünitesinin sorunsuz çalışmasını sağlar. Kompakt ve kaba su yumuşatıcı tuzlar, orta ve büyük su yumuşatıcılarında endüstriyel ve ticari kullanım için optimum uygulama özellikleri sağlar. Suyu yumuşatmak için kullanılan Arıtma TuzuGıda Tuzu ve Rafine Tablet Tuz ürünlerimize de göz atabilirsiniz.